• دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸
  • الإثنين، 1 جماد ثاني 1441
  • Monday, 27 January 2020

در دیدار معاون رئیس جمهور؛ آیت الله مکارم شیرازی: برنامه‌های کنگرۀ مبارزه با جریان های تکفیری ادامه دارد/ شرکت رئیس جمهور در بعضی از مجالس سبب ناراحتی می‌شود‌

در دیدار معاون رئیس جمهور؛ آیت الله مکارم شیرازی: برنامه‌های کنگرۀ مبارزه با جریان های تکفیری ادامه دارد/ شرکت رئیس جمهور در بعضی از مجالس سبب ناراحتی می‌شود‌

حضرت آیت الله العظمی «ناصر مکارم شیرازی» در دیدار دکتر «محمد نهاوندیان» معاون رئیس جمهور و مسئول ستاد مقاومتی استان قم پس از استماع برنامه‌های ستاد مقاومتی استان با اشاره به مشکلات فرودگاه قم فرمودند: من معتقدم اگر فرودگاه قم درست بشود وضعیت قم بهتر می شود و از داخل و خارج استقبال خواهد شد. خیلی‌ها می‌خواهند مستقیم برای زیارت به قم بیایند، لذا نداشتن فرودگاه کار را سخت می کند.

ایشان افزودند: باید روی دریاچه نمک قم و فرآورده‌هایی که از آن می‌توان بدست آورد و نیز معادنی که در قم هست، هم کار مطالعاتی و عملیاتی صورت بگیرد و از این نعمت خدادادی نیز استفاده شود.

معظم له با اشاره به ادامه داشتن برنامه‌های کنگرۀ مبارزه با جریان های تکفیری، و از برگزاری این همایش در کشورهای اندونزی، عراق، لبنان، سوریه، تانزانیا و دیگر کشورهای اسلامی فرمودند: ما در این کنگره بر جنبه های فکری و فرهنگی مبارزه با این جریان ها به صورت گسترده کار کردیم زیرا معتقدیم بدون کار بر این امور مبارزه سود و اثری نخواهد داشت.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی تأکید کردند: داعش یک اشتباه مهمی داشت، و آن این که تصور می کردند با ایجاد رعب می تواند بر همه مسلط بشود، غافل از اینکه ایجاد رعب یک اثر موقتی دارد. اگر در کنار کار نظامی، از لحاظ فرهنگی نیز تلاش شود، خطرات این گروه کم خواهد شد.

ایشان افزودند: شرکت رئیس جمهور در بعضی از مجالس سبب ناراحتی می شود‌، به ایشان سفارش کنید نسبت به حضور در این گونه مراسمات احتیاط داشته باشند چرا که عکس و فیلم آن در فضای مجازی پخش و منتشر می شود.

منبع: ابنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code