• یکشنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
  • الأحد، 19 ذو الحجة 1441
  • Sunday, 9 August 2020

امام جمعه اهل سنت کنارک: حضور شیعه و سنی در راهپیمایی ۱۳ آبان بیانگر وحدت جامعه مسلمین/ افول آمریکا با شکست سیاست های این کشور نزدیک است

امام جمعه اهل سنت کنارک: حضور شیعه و سنی در راهپیمایی ۱۳ آبان بیانگر وحدت جامعه مسلمین/ افول آمریکا با شکست سیاست های این کشور نزدیک است

 مولوی عبدالملک ملکی پور در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: دشمن بودن استکبار جهانی بایستی برای همه ما به عنوان یک باور قلبی باشد و کسی نیست که ذره‌ای تردید داشته باشد که آمریکا دشمن ما نیست.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران نباید توجهی به یاوه گویی های دشمن کنند افزود: ایران با داشتن منابع زیاد کشوری ثروتمند محسوب می شود که هیچ تحریمی نمی تواند روی آن اثر بگذارد و با اتحاد و همبستگی به راحتی می توانیم با تولید داخل از این تحریم ها بدون هیچ مشکلی عبور کنیم.

امام جمعه اهل سنت کنارک ادامه داد: بر این باور هستم که با حفظ وحدت، محوریت ولایت فقیه و تقویت روحیه استکبار‌ستیزی در دفاع از حقوق ملت و عمل به آرمان‌های امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری به رسالت تاریخی خود بایستی وفادار بمانیم.

وی با بیان اینکه مردم و مسئولان کشور در ۱۳ آبان با اتحاد و همبستگی در راهپیمایی شرکت خواهند کرد عنوان کرد: آمریکا در راهپیمایی گسترده ۱۳ آبان از سوی مردم غیرتمند ایران جواب ۴۰ سال ظلم و یاوه گویی خود را خواهد شنید.

مولوی ملکی پور تشریح کرد: دستاوردهای دیگر نیز مانند عمران و آبادانی و بهداشت بسیار چشمگیر است و قبل از انقلاب این مسائل نبوده؛ برای مثال در بخش دانشگاهی شاهد ترقی و رشد دانشگاه‌ها و تعداد دانشجویان هستیم و در سایر حوزه‌های عمرانی نیز اتفاقات بسیاری رخ داده است.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه شرعی و ملی مردم این است که امسال حضور گسترده‌تری در راهپیمایی ۱۳ آبان داشته باشند و با حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان مشت محکمی بر دهان آمریکا بزنند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از چهاربهاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code