• پنجشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • الخميس، 18 ذو القعدة 1441
  • Thursday, 9 July 2020

امام جمعه سقز: اهداف شهید سلیمانی در بین میان جامعه و مجاهدان راه خدا به اوج خود رسیده است

امام جمعه سقز: اهداف شهید سلیمانی در بین میان جامعه و مجاهدان راه خدا به اوج خود رسیده است

ماموستا سیدحسین حسینی در مراسم نکوداشت یاد و خاطره سپهبد شهید قاسم سلیمانی که با حضور قشرهای مختلف مردم، در سقز برگزار شد، با تسلیت شهادت مظلومانه سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: شهادت سردار قاسم سلیمانی موجب اقتدار هرچه بیشتر ایران اسلامی در جهان شد.

وی خاطرنشان کرد: با شهادت آن بزرگوار جهانیان به خوی جنایتکارانه آمریکای جنایتکار پی‌بردند.

وی در ادامه اظهار داشت: استکبار جهانی فکر می‌کند با به شهادت رساندن بچه‌های از جان گذشته ایران اسلامی می‌تواند به اهداف پلید خود برسد ولی غافل از اینکه با شهادت این عزیزان، هزاران جان برکف دیگر قدرت می‌‌گیرند و پوزه آنان را به زمین خواهند زد.

ماموستا حسینی افزود: امروز راه و اهداف سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از هر زمان دیگری در بین مردم و انقلابیون و مجاهدان راه خدا به اوج خود رسیده و انشاءالله روزی شاهد به زیر کشیدن تمام ظالمان جهان به ویژه آمریکای جهانخوار خواهیم بود.

امام جمعه سقز ادامه داد: مردم ایران اسلامی پس از شنیدن به شهادت رسیدن حاج قاسم سلیمانی با برگزاری تجمعات خودجوش نشان دادند که راه وی را با اقتدار تمام ادامه خواهند داد.

وی با اشاره به آیاتی از قرآن به توصیف شخصیت حاج قاسم پرداخت و افزود: وی مجاهد راه حق و سردار اسلام بود که با تخریب‌کنندگان دین اسلام از جمله رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار مبارزه می‌کرد.

ماموستا حسینی با بیان اینکه شناخت دشمن در هر دوره و زمانه‌ای نیاز به بصیرت است به عمق دشمنی آمریکا و اسرائیل در طول دوران ۴۰ سال نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره وی تصریح کرد: انتقام سخت به وقت خود گرفته می‌شود.

منبع: دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code