• دوشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۹
  • الإثنين، 10 صفر 1442
  • Monday, 28 September 2020

تشکر صمیمانه رهبر انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با کرونا / این تلاش ها، ارزش جامعه‌ی پزشکی و پرستاری در جامعه بالا می برد و ثواب الهی برای آنان خواهد داشت

تشکر صمیمانه رهبر انقلاب از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با کرونا / این تلاش ها، ارزش جامعه‌ی پزشکی و پرستاری در جامعه بالا می برد و ثواب الهی برای آنان خواهد داشت

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز پنج‌شنبه 8 اسفند 1398 در دیدار رئیس فرهنگستان علوم پزشکی از وزیر بهداشت و پزشکان، پرستاران، کادرهای درمانی و مجموعه دست اندرکاران پزشکی کشور در مواجهه و مبارزه با ویروس کرونا، تشکر کردند.

حضرت آیت الله العظمی «خامنه ای» خاطرنشان فرمودند: این زحمات بسیار با ارزش، جایگاه جامعه پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می‌برد و برای آنان اجر و ثواب الهی را به دنبال خواهد داشت.

متن کامل سخنان حضرت آیت الله خامنه‌ای به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بنده می خواهم صمیمانه تشکر کنم از پزشکان و پرستاران و مجموعه‌ی دست‌اندرکاران پزشکی در مواجهه و مبارزه‌ی با این بیماری‌ای که اخیراً در کشور به‌وجود آمده.

همچنین تشکر کنم از وزارت بهداشت و درمان و مجموعه‌ی همکاران آقای وزیر بهداشت در این مجموعه، به خاطر تلاشهایی که می کنند و زحمتی که می کشند.

من برنامه‌ی امروز را فقط ترتیب دادم برای همین که این تشکر را بکنم در حضور آقای دکتر «مرندی» رئیس محترم فرهنگستان علوم پزشکی. دوست داشتم که این تشکر قلبی خودم را به همه‌ی برادران و خواهران محترم پزشک و پرستار و کادرهای درمانی عرض بکنم. ان‌شاءالله که موفق باشید.

کارتان بسیار با ارزش است؛ هم ارزش جامعه‌ی پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می برد – که برده – هم مهمتر از این، ثواب الهی است که خدای متعال قطعاً به شما اجر خواهد داد و ثواب خواهد داد.

و امیدواریم که ان‌ شاء الله این کار برجسته و سنگین خیلی هم طولانی نشود و زودتر کلک این ویروس منحوس گرفته بشود ان‌ شاء الله.

ان‌ شاء الله همه‌تان موفق باشید.

منبع: ابنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code