• جمعه، ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • الجمعة، 18 شوال 1443
  • Friday, 20 May 2022

واعظ موسوی: سفره گسترده الهی در ماه مبارک رمضان تمام پیروان مذاهب اسلامی را گردهم جمع می کند

واعظ موسوی: سفره گسترده الهی در ماه مبارک رمضان تمام پیروان مذاهب اسلامی را گردهم جمع می کند

رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم، بیان کرد: مومنین و مومنات در ماه مبارک رمضان، با استعانت به ادعیه ها و اذکاری که در این ماه سفارش شده است، می توانند مسیر صحیح رسیدن به قرب الهی را در کنار یکدیگر طی نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد واعظ موسوی استاد و رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم ماه مبارک رمضان را زمینه ای برای کسب معرفت و اخلاق دانست و بیان کرد: ابتدا باید توجه داشت که در مسیر “سلوک الی الله” ماه رجب و شعبان، ماه مقدمه برای زمینه سازی و آمادگی برای ضیافت الهی است.

عضو سابق مجلس خبرگان رهبری، افزود: در ماه مبارک رمضان درهای جهنم بسته شده و درهای بهشت باز می شود؛ شیطان به غل و زنجیر گرفتار است و انسان با بهره گیری از فرمایشات انبیا الهی و اهل بیت(ع) خود را به مقام قرب الهی نزدیک می کند.

رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه علمیه قم اضافه کرد: در واقع مومن واقعی کسی است که تمام اختیارات و اراده خود را در کف دست قرار داده و با تمام وجود در مسیر حق تعالی گام بر دارد و از ادعیه ها و اذکار برای ارتقای درجه خود به بهترین نحو ممکن استفاده کند. امیدواریم خواهران و برادران ایمانی و مذاهب اسلامی بتوانند از این سفره گسترده الهی استفاده کامل و وافی را ببرند.

منبع: خبرگزاری تقریب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code